Kontaktai

Įmonė: Riekkoniemi
Adresas: Ylöjärventie 356, 39 310 Viljakkala Finland
El.paštas: Rašykite mums
Telefonas: +358447770506
PVM kodas: FI23965729
Pagrindinis sandėlis Vokietijoje
Chat / palaikymas (Čia nėra pokalbių robotų, tik tikri žmonės, esame prisijungę, kai tik galime)

Jeigu neradote norimos prekės, rašykite mums, mes tikrai padėsime Jums rasti geriausią variantą! Mes siūlome tik padangas, kurios dar gaminamos. Mes neparduodame senų padangų iš sandelio likučių.

Leškai padangų savo automobiliui? Apsilankyk – https://beartyres.com

Riekkoniemi Oy – įmonė

Mūsų įmonė, Riekkoniemi Oy, veikia nuo 2011 metų. Specializuojamės motociklų padangomis ir teikiame patikimą paslaugą internetu. Mūsų sandėlys yra Vokietijoje, todėl galime greitai ir efektyviai pristatyti prekes visoje Europoje.

Riekkoniemi Oy vadovauja pasišventęs broliai, kurie dalinasi aistra motociklams ir aukštos kokybės padangoms. Siekiame suteikti mūsų klientams geriausią galimą aptarnavimą ir platų padangų pasirinkimą skirtingoms poreikio ir vairavimo stiliams.

Mūsų konkurencingos kainos ir platus produktų asortimentas yra mūsų stiprybės. Siekiame išlaikyti konkurencingas kainas, kad galėtume pasiūlyti klientams geriausią įmanomą vertę už pinigus. Norime, kad padangų pirkimas būtų paprastas ir be rūpesčių mūsų klientams.

Štai mūsų Facebook puslapis. Be to, mūsų puslapyje rasite daugiau informacijos apie mūsų produktus ir paslaugas. Sekite mus, kad būtumėte informuoti apie naujienas ir specialius pasiūlymus. Jei turite klausimų ar pastabų, pasidalinkite jais su mumis Facebook puslapyje arba atsiųskite mums žinutę. Sveiki atvykę į mūsų bendruomenę!

Motociklų kelionės, per Europą

Share