Bridgestone 2018: Racing R11, Touring T31, Adventure A41, Scooter SC2

Bridgestone moto padangos 2018

Bridgestone Battlax Racing R11, Bridgestone Battlax Touring T31, Bridgestone Battlax Adventure A41, Bridgestone Battlax Scooter SC2 ja Bridgestone Battlax Scooter SC2 Rain.

Bridgestone grupė, kurios valdyba yra Tokijuje – pasaulio padangų rinkos lyderis. Bridgestone – aukščiausia kokybė, garantija ir didžiausias prestižinių padangų pasirinkimas!

Mums svarbiausia pasiūlyti Jums geriausią technologiją, kokybę ir aptarnavimą, kad ir kokioje pasaulio vietoje Jūs begyventumėte. Bendrovė Bridgestone nori įkvėpti ir paskatinti Jus. Tai ko Jūs ieškojote – Bridgestone padangos, kurios tinka visiems automobiliams ir visoms vairavimo sąlygoms. Nepriekaištingas automobilio valdymas, puikus sukibimas, saugus ir komfortiškas vairavimas.

 

Bridgestone Battlax Racing R11

Bridgestone Battlax Racing R11

Susipažinkite su naujausios kartos lenktyninių motociklų ir „Moto3™“ padangomis. Geresnis kontakto su kelio danga pojūtis posūkyje leis geriau pajusti motociklą ir jį valdyti įveikiant net ir aštriausius posūkius.

 

Bridgestone Battlax Sport Touring T31

Bridgestone Battlax Sport Touring T31 padangos

Sujunkite tikrai sportišką važiavimą su aukščiausios kokybės kelioninių padangų patvarumu ir patikimumu. Bridgestone pristato sportinio važiavimo virpulį kartu su turistinių padangų tvirtumu ir patvarumu.

 

Bridgestone Battlax Adventure A41

Motociklu padangosBridgestone Battlax Adventure A41

Specialiai pritaikytos šiandieniniams moderniems nuotykių motociklams, Battlax A41 buvo sukurtas ir išbandytas visame spektre kelių ir oro sąlygų.

 

Bridgestone Battlax Scooter SC2 ja Rain

Neįtikėtinos valdymo savybės, mažesnės degalų sąnaudos ir emisijos. Mėgaukitės neįtikėtinu stabilumu, puikiu sukibimu ir komfortu. Tokių savybių galite tikėtis iš aukščiausios klasės „Bridgestone“ motorolerių padangų.

 

Share