Paskelbta

Michelin Power 5 – Sport padangos

Michelin Power 5 - Sport padangos

Michelin POWER 5 motociklo padangos: Pakelk savo sportinį važiavimo patyrimą į naują lygį

Ieškote tobulos sportinės kelio padangos, kuri puikiai veiktų tiek sausose, tiek šlapiose sąlygose? Neieškokite toliau nei Michelin POWER 5 motociklo padanga. Ši aukštos kokybės padanga sukurta suteikti ypatingą sukibimą, stabilumą ir įspūdingą sportinį važiavimo malonumą kasdieniniuose kelionės maršrutuose.

Patirk puikų sukibimą tiek sausose, tiek šlapiose keliuose su Michelin POWER 5. Šis dviejų komponentų padangos modelis, aprūpintas MICHELIN 2CT technologija priekinėje padangoje ir MICHELIN 2CT+ technologija galinėje padangoje, užtikrina puikų tiesų keliavimą ir kelio sukibimą, leisdamas jums saugiai kovoti su įvairiomis kelių sąlygomis. Mėgaukitės kasdieninio važiavimo sukrečiančiu džiaugsmu. Michelin POWER 5 ne tik užtikrina aukštą našumą valdymo atžvilgiu, bet taip pat siūlo patogų ir įdomų važiavimo malonumą kasdienių kasdienių ir savaitgalinių nuotykių metu.

Michelin Power 5 – Padangų matmenys:

Priekinės padangos: 120/70 ZR17

Galinės padangos: 160/60 ZR17, 180/55 ZR17, 190/50 ZR17, 190/55 ZR17, 200/55 ZR17

Panaudokite Michelin POWER 5 inovatyvaus dizaino ir konstrukcijos sukeltą puikų tiesų keliavimą ir sukibimą keliose. Ši padanga iš Michelin lenktynių trasų pasiūlymo užtikrina išskirtinį kelio valdymo našumą dėl gumos standumo pokyčių. Michelin POWER 5 turi 11% tuščių tarpų santykį, o galinėje padangoje naudojama MICHELIN Silika technologija. Šis derinys maksimizuoja malonumą sausu keliu, užtikrindamas puikų sukibimą, ir didina saugumą šlapiu keliu, leisdamas jums drąsiai važiuoti įvairiomis oro sąlygomis.

Share