Paskelbta

Mitas Monsum MC-20 motorolerių padangos

motorolerių padangos

Ar esate pasiruošę įveikti miesto transporto iššūkius, nepriklausomai nuo kelių tipo ar oro sąlygų? Mitas Monsum MC-20 motorolerių padangos yra sukurtos išsiskirti kiekviename miesto scenariuje. Mitas Monsum MC-20 padangos sukonstruotos tvarkyti įvairias miesto transporto teritorijas, nuo lygių kelių iki nesuasfaltuotų kelių ir netgi sudėtingiausių oro sąlygų. Su specialiu M+S raštu ir mišiniu, šios padangos užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir suteikia optimalų sukibimą įvairiose paviršiuose. Nuo lietaus iki saulės šviesos, galite pasitikėti šiomis padangomis, kad jūsų kelyje nepristigtų.

Mitas Monsum MC-20 motorolerių padangos – jūsų galutinis miesto draugas! Patikrinkite kainas ir dydžius:

Racingo pasiruošimo versijos: Greičio demonams ir lenktynių entuziastams siūlome specialias lenktynių versijas, kurios padidina našumą iki kito lygio. Dominuokite lenktynių trasą su Monsum MC-20 lenktynių padangomis.

MC-20 MONSUM sutelkia dėmesį į nepriekaištingą našumą ir ekstremalią ištvermę, todėl tai puikus pasirinkimas kasdieniam naudojimui. MC-20 MONSUM taip pat yra specialiose versijose drėgnoms lenktynių trasoms ir kietame mišinyje dėl didesnės ištvermės.

Share